KUTIL DO NÁSTROJÁRNY se spoustou bonusů (38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi domácí kutil a rád by ses realizoval i v práci? Máš hlavu plnou nápadů, jak něco vylepšit, opravit? Umíš pracovat dle výkresové dokumentace? Můžeš být i absolvent, který hledá práci. Ozvi se! Hledám KUTILA DO NÁSTROJÁRNY kousek od Brna … náborový příspěvek 30000,- Kč + 50.000 Kč na relokaci!

Pracovní náplň

  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Dokumentace naměřených hodnot
  • Broušení, přestavby nástrojů (upínání, ..)
  • Příprava nástrojů pro výrobu
  • Potřebné opravy dílců nástroje
  • Plnění úkolů nadřízeného
  • Spolupráce s výrobním mistrem a s oddělením kvality

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat na 2 směny nepřetržitý provoz
  • SŠ technického směru výhodou není podmínkou
  • Chuť se naučit nové věci
  • Důležité být manuálně zručný, domácí kutil výhodou

Co nabízíme?

  • Stabilizační příspěvek 30 000 Kč
  • Relokační bonus až 50000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Nástupní mzda až 32-38 000 Kč
  • Navýšení mzdy
  • Kariérní růst
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Docházkový bonus 1500 Kč
  • Příspěvek na dopravu odstupňovaný dle vzdálenosti až 2500 Kč/měsíc
  • Příplatky za směnnost cca 2000 Kč/měsíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonus a další
  • Místo výkonu práce: Brno - venkov (7 km od Brna)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.