TRYSKAČ na 3 směny (29000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Do firmy se sídlem v Plzni hledáme šikovného TRYSKAČE na 3 směny S VOLNÝMI VÍKENDY! Přidejte se do přátelského týmu a zašlete svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tryskání rozměrných ocelových konstrukcí
  • Ruční tryskání v tryskacím boxu s uzavřeným oběhem abraziva
  • Příprava svařenců před operací tryskání

Co požadujeme?

  • Min SOU, strojírenský obor výhodou
  • Znalosti a praxe v oboru tryskání ocelových konstrukcí
  • Manuální zručnost, přesnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Příspěvek na sport, kulturu, cestování
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Svozový bus směr ze Spáleného Poříčí
  • Odměny na Vánoce a v létě
  • Místo výkonu práce Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.