TECHNIK VÝTAHŮ (37-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

37000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi se servisem či montáží výtahů? Rozumíte eskalátorům? Nebaví Vás práce na jednom místě a rád cestujete? Klepe na dveře příležitost PRÁVĚ PRO VÁS! Společnost zaměřující se na vertikální a horizontální pohyblivá zařízení hledá odpovědného kolegu na pozici: TECHNIK VÝTAHŮ (37-42.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Plánování velkých oprav
  • Cesty k zákazníkům
  • Servisní a revizní činnost na zařízeních
  • Odpovědnost za dodržování nalánovaných termínů
  • Komunikace se zákazníky a provozovatel zařízení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektrotechnická
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6
  • Praxi se servisem či montáží zdvihacích zařízení
  • Odpovědnost, komunikativnost, ochota cestovat
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • 1 týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Vzdělávací kurzy
  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání

  • Místo výkonu práce: region Praha
  • Násup: možný IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!