KONZULTANT PRO VÝROBNÍ SYSTÉM

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vývojářská a výrobní společnost specializující se na vývoj SW a HW pro letecký a automobilový průmysl hledá nového kolegu čí kolegyni na pozici: KONZULTANT PRO VÝROBNÍ SYSTÉM. Právě teď potřebují toho správného člověka, který jim pomůže s udržováním vztahu se zákazníky a zároveň pomůže po technické stránce. Budu se těšit na Váš životopis! :)

Pracovní náplň

  • Komunikovat se zákazníkem a předávat informace vývojovému týmu.
  • Pomáhat s implementaci výrobního systému.
  • Být odborníkem pro výrobní systém a poskytovat technickou podporu.

Co požadujeme?

  • Dobrou orientaci v IT.
  • Znalost kteréhokoliv ticketovácího systému.
  • Znalost kteréhokoliv ERP výhodou.
  • Základní znalost SQL se Vám bude hodit.
  • Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentací.

Co nabízíme?

  • Kromě práci ve stabilní společnosti se skvělým kolektivem nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Multisport kartu.
  • Kurzy cizích jazyků a odborná školení.
  • Možnost parkování...
  • .. a další benefity.

  • Místo výkonu práce: Brno.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.