INŽENÝR KVALITY S AJ - PROJEKTY (35-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Chcete spolupracovat na projektech a řešit dodavatelské nebo zákaznické reklamace? Domluvíte se anglicky nebo německy? Výborně, to jste náš člověk! Prosperující společnost hledá kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY S AJ - PROJEKTY (35-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • spolupráce na aktuálních projektech
  • dodavatelské a zákaznické reklamace
  • spolupráce na předání a uvolňování produktů a procesů k sériové výrobě
  • 8D reporty, Q-review se zákazníkem, 5S audity

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • znalost prostředí automotive výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • čisté pracovní prostředí
  • vzdělávací kurzy

  • lokalitu Hustopečsko