MANAŽER PROJEKTOVÉHO TÝMU VE VÝROBĚ (80-115.000 KČ)

Neaktivní nabídka

80000 - 115000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte zkušenost s vedením zaměstnanců a k tomu zkušenost s vedením projektů ve výrobě? Mluvíte anglickým nebo německým jazykem v ideálním případě oběma jazyky? Buďte mezi prvními a reagujte zasláním životopisu! MANAŽER PROJEKTOVÉHO ODDĚLENÍ VE VÝROBĚ (80-115.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • řízení projektového týmu
  • celková zodpovědnost a organizace projektů
  • dohled nad plněním cílů a dodržování termínů
  • kompletní zaštítění náběhu nových zakázek do výroby
  • zodpovědnost za náběhy nových projektů

Co požadujeme?

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost z výrobního prostředí v oblasti projektů
  • německý nebo anglický jazyk na komunikativní
  • odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL I K OSOBNÍM ÚČELŮM
  • 25 dní dovolené
  • možnost jazykových kurzů
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • další bohaté finanční bonusy a prémie
  • vzdělávání, jazykové kurzy
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: Okolí Plzně