OBRÁBĚČ KOVŮ – FRÉZAŘ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte praxi jako obráběč kovů a rád byste uplatnil své nabyté zkušensoti a to za náležitou odměnu? Nebo jste absolvent a rád byste cenné zkušenosti získal? Pošlete svůj životopis a my se ozveme a vše s Vámi probereme.

Pracovní náplň

  • Seřizování a obsluha obráběcích strojů
  • Frézování dílců na konvenčních frézkách dle výkresové dokumentace
  • Údržba nářadí a výrobního zařízení
  • Kontrola kvality
  • Měření obrobených kusů

Co požadujeme?

  • Znalost programování – řídící systém HEIDENHAIN426 / frézka FNG 40CNC
  • vyučení v oboru strojírenství
  • čtení výkresové dokumentace
  • znalost obrábění na konvenční frézce
  • praxe výhodou
  • samostatnost, preciznost

  • zaškolíme pod odborným vedením

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Služební telefon
  • Příspěvek na obědy
  • Flexi Pass 1.000 Kč

  • Místo výkonu práce: Bzenec