PROGRAMÁTOR PLC (35-40.000 Kč)

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Pracovní náplň

  • Programování aplikací
  • Uvádění do provozu
  • Servis

Co požadujeme?

  • Obecná znalost prvků automatizační techniky, orientace v elektro. a pneu. schématech
  • Zkušenosti s programováním PLC siemens S7 S-1200 (TIA Portal, WinCC)
  • Alespoň pasivní znalost angličtiny pro práci s návody a datasheety
  • Vzdělání v oblasti elektro, proškolení dle vyhlášky 50 na §6 zařídíme
  • Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Flexibilita

    Výhodou:

  • Znalost bezpečnostních prvků SICK (programování bezp. systémů Flexisoft)
  • Projektantské práce a úpravy v EPLANu
  • Zkušenosti s kamerovými senzory
  • Obecné znalosti průmyslových sběrnic a PC síti

Co nabízíme?

  • Práce v jedné směně
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Možnost dále se vzdělávat
  • Možnost individuálních benefitů
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dopravu, stravování i ubytování

  • Místo výkonu práce: okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.