TECHNOLOG VÝROBY – potravinářství od 40.000,-

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte vystudovanou potravinářskou technologii a praxi v tomto oboru? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti, kde budete mít možnost využívat AJ na denní bázi a získat know-how leadera na trhu? Pak nám pošlete Vaše CV v AJ a ČJ. TECHNOLOG VÝROBY – potravinářství (od 40.000Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nastavení technologických procesů výroby
  • spolupráce na vývoji nových produktů
  • školení personálu
  • zodpovědnost za zlepšování efektivity výroby
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ v oblasti potravinářství
  • praxe na pozici technologa potravinářské výroby
  • orientace v technologických procesech a sytému jakosti
  • dobrá znalost AJ – denní využití při komunikaci s centrálou
  • orientace v aktuální legislativě
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • moderní technologie a výroba
  • kvalitní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • zajímavé zaměstnanecké benefity

  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha západ