PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÉ ROBOTIKY (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte zkušenosti s průmyslovou robotizací? Zajímá vás programování a chcete se naučit robotiku v další výrobní oblasti? Skvělé, hledáme právě vás! Reagujte zasláním životopisu. Hledáme: PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÉ ROBOTIKY (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • programování výrobních robotů
  • nastavování parametrů, případné identifikování poruch, jejich opravení
  • kalibrování robotů
  • spolupracování s oddělením kvality

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • praxi v oblasti programování robotů (CNC, svařovací, vstřikolis nebo jiné průmyslové robotické stroje)
  • komunikativní anglický jazyk (zvládnete se domluvit s kolegou či přečíst výrobní dokumentaci)
  • znalost robotů ABB VELKOU VÝHODOU

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • finanční prémie a osobní ohodnocení
  • příjemný kolektiv a fajn šéfa
  • možnost rozšíření znalosti robotiky i z jiné oblasti
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • velice vstřícné pracovní prostřední

  • lokalita – Bor/ Nová Hospoda