AJŤÁK NA UŽIVATELSKOU PODPORU (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Bruntál

Pozor pozor :) V okolí Bruntálu hledáme ajťáka na uživatelskou podporu. Potřebujeme někoho, kdo nám nainstaluje v počítačích Hardware a Windows desítku, nakonfiguruje tiskárnu a další zařízení a bude nám k ruce, když se na počítači něco sekne či vyloženě pokazí. Do našeho super týmu přijmeme klidně absolventa i zkušenějšího IT matadora, kterého baví klasická správa PC. Posílejte CV, těšíme se na Vás :) AJŤÁK NA UŽIVATELSKOU PODPORU (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • Instalace Hardware a Software - uvádění do provozu
  • Instalace operačního systému Windows 10
  • Instalace a konfigurace tiskáren, skenerů atd
  • Správa síťových prvků
  • Odstraňování běžných poruch, uživatelská podpora
  • Vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • Orientace v oblasti IT - instalace HW, operačních systému, tiskáren atd
  • Znalost fungování počítačových sítí na protokolu TCP/IP
  • Vzdělání v oblasti IT výhodou
  • Důslednost a zaměření na detail
  • Komunikativnost a pozitivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Férové mzdové ohodnocení
  • Roční odměny závislé na hospodářském výsledku
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Fajn parta na pracovišti

  • Místo výkonu práce: okolí Bruntálu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Mgr. Martina Strouhalová
Team Leader

+420773773885
olomouc@acjobs.cz