VÝSTUPNÍ KONTROLOR 3 směny bez víkendů (25000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Máte zkušenost s kontrolou kvality a orientujete se ve výrobních materiálech? Pojďte tedy s námi vykročit k lepším zítřkům!

Pracovní náplň

  • vstupní a výstupní kontrola dílů
  • povrchová kontrola jakosti materiálů
  • práce s měřidly
  • vedení příslušné evidence
  • spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • vyučení nebo středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru - výhodou
  • orientaci ve výkresové dokumentaci - nutností
  • znalost výrobních materiálů a měřidel (délková, uhlová …)
  • uživatelskou znalost PC
  • zodpovědnost a loajalitu
  • pečlivost a proaktivní přístup
  • dobrý zrak nutností
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provoze

Co nabízíme?

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • příplatky za přesčasy
  • osobní a profesní rozvoj
  • technické know-how
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce a moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • místo pracoviště Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.