PLÁNOVAČ MATERIÁLU v BRNĚ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Máte zkušenost s plánováním a vedením projektů? Máte zkušenost s jakýmkoliv ERP systémem? Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis! Významná společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: PLÁNOVAČ MATERIÁLU v BRNĚ

Pracovní náplň

  • Denní komunikace se zákazníkem, příjem objednávek od zákazníka.
  • Čeká Vás práce s MRP, zpracování reportů, analýz a požadavků.
  • Optimalizace procesů, zavádění nových logistických procesů.

Co požadujeme?

  • ŠŠ nebo VŠ vzdělání.
  • Zkušenost na obdobné pozici.
  • Pokročilou angličtinu, kterou bude využívat téměř denně.
  • Znalost MRP a zkušenost s ERP.
  • Zkušenost s vedením projektů a proaktivní přístup k práci.
  • Pokročilou znalost Excel a jiných MS produktů.

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost profesního růstu.
  • Příspěvky na penzijní připojištění.
  • Jazykové a vzdělávací kurzy.
  • Příspěvky na sportovní aktivity.
  • Kulturní akce.
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu.

  • Místo výkonu práce: Brno