SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (30.-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Znáš vstřikolisy jako svoje boty? Jejich seřízení je pro Tebe hračka a hledáš job, kde Ti dobře zaplatí? Tak pošli životopis! Pojď nám ukázat co je v Tobě a buď náš nový: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (30.-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • seřizování a nastavování vstřikolisy
  • stabilizace procesních parametrů, analýza vad a následná opatření
  • kontrola a měření podle postupů kvality
  • zajištění údržby a opravení závad zařízení a strojů

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání - technické
  • zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • možnost se podílet na rozjezdu zcela nové výroby
  • 25 dní dovolené
  • měsíční bonusy
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky

  • místo výkonu práce: 20 minut autem od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.