PROCESNÍ MANAŽER Praha

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s nastavováním a automatizací procesů v oblasti nákupu a plateb (P2P)? Jste „vizionář“, který chce stávající procesy neustále posouvat a zlepšovat? Bez problémů jste schopni své vize představit svému týmu expertů na danou problematiku? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PROCESNÍ MANAŽER Praha

Pracovní náplň

  • vedení 15-členného týmu (Data Analytici, Projektoví manažeři, SCM, Specialisti automatizace procesů aj.)
  • mentoring svěřeného týmu
  • optimalizace procesů v oblasti P2P (Purchase to Pay)
  • zaměření se na snižování nákladů a hledání úspor
  • zvyšování kvality poskytovaných služeb
  • hledání dalších možností v oblasti automatizace digitalizace procesů v rámci nákupu, zpracování objednávek, vystavení faktur až po finální platby
  • implementace globálních procesů na místní úroveň

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti nastavování procesů P2P
  • zkušenosti s vedením týmu podmínkou
  • pokročilou znalost anglického jazyka (mezinárodní tým)
  • výborné prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodním týmu
  • kafeterii
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • home office
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • stravenky

  • nástup: IHNED (nebo dle domluvy)
  • lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.