PHP DEVELOPER (až 40. - 80.000 Kč), i REMOTE

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

Do skvělého týmu PHP nadšenců hledám posilu. Máš zkušenost s vývojem v PHP? Umíš to se Symfony frameworkem? Nabízíme možnost pracovat remote odkudkoliv z ČR. Zní to zajímavé? Tak se neváhej a reaguj na pozici: PHP DEVELOPER (až 40. - 80.000 Kč), i REMOTE

Pracovní náplň

  • Pracovat na vývoji interního systému, jedná se o vývoj vlastního produktu.
  • Vyvíjet webové portály či interní systémy.
  • Komunikovat s týmem v Česku a v zahraničí.

Co požadujeme?

  • Zkušenost s vývojem v PHP.
  • Znalost Symfony frameworku, jiné budou výhodou.
  • Zkušenost s databázemi jako MariaDB a/nebo MySQL.
  • Znalost front-endu a React frameworku uvítáme, ale není to podmínkou.
  • Angličtinu, kterou budeš využívat téměř denně.

Co nabízíme?

  • Práci ve skvělém týmu.
  • Možnost spolupráci na IČ a HPP.
  • Možnost pracovat jak remote, tak i v Brněnské kanceláři.
  • 20 dnů dovolené + 5 Sick Days.
  • Stravenková karta.
  • Výbornou kávu na pracovišti.
  • Teambuildingy, školení..
  • ... a spousta dalších benefitů :)

    Místo výkonu: Brno nebo REMOTE z domova.