SEŘIZOVAČ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Hledáte pozici SEŘIZOVAČE? Máte zkušenosti z výroby? Ovládáte technickou dokumentaci? Pošlete nám Váš životopis na pozici SEŘIZOVAČ!!!

Pracovní náplň

  • Seřizování strojů pro sériovou výrobu
  • Práce s lisem, přestavba a seřízení
  • Nastavení a ovládání periferie
  • Preventivní údržba lisu
  • Mazadla, oleje
  • Nástroje a lokace nástrojů

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru (černé řemeslo)
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti (ideálně automotive, sériová výroba)
  • Zkušenost s plněním norem (výhodou)
  • Technickou a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek 30.000 Kč
  • Příplatky za směny a prémie za plnění cílů
  • Odměnu za plnou docházku
  • 25 dní dovolené, 37,5 h/ týdně, připojištění
  • Firemní tábory, akce
  • Dotované stravování, svozovou dopravu

    Lokalitu: Lanškrounsko