MANAŽER LOGISTIKY (70-100.000 KČ)

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Hledáme člověka s praxí na vedoucí pozici v logistice a výbornou AJ. Pak reagujete zasláním životopisu v AJ! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: MANAŽER LOGISTIKY. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Dohled nad zabezpečením všech logistických procesů ve společnosti
  • Dohled nad organizací a zajištěním tuzemské a mezinárodní dopravy
  • Zodpovědnost za expedici hotových výrobků
  • Zodpovědnost za stav materiálů ve výrobě a na skladě

Co požadujeme?

  • 3 roky praxe jako manager logistiky
  • Pokročilá AJ (C1)
  • Komunikativní a vůdčí osobnost

Co nabízíme?

  • Služební automobil
  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek za docházku
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Kulturní a sportovní akce pro zaměstnance

  • Lokalitu: 15 minut od Liberce