PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Máte zkušenost jako produktový manažer? Orientujete se v business analýze? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce a jste orientovaný/á na zákazníka? Pak hledáme právě Vás! Významná mezinárodní společnost hledá experta do svého týmu na pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (45 – 60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • garance významného SW produktu
  • technická podpora obchodního týmu
  • účast na technické a business analýze
  • prezentace řešení zákazníkovi
  • rozvoj dodavatelsko-odběratelských vztahů
  • školení a lektorská činnost
  • péče o zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • zkušenost na pozici produktového manažera min. 3 roky
  • znalost MS produktů a SQL Server
  • zkušenost s business procesy a workflow
  • aktivní řidič a ochota cestovat

Co nabízíme?

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • bonusy podle výkonu
  • stravenky
  • volná pracovní doba
  • služební mobil
  • služební notebook
  • možnost cestovat do zahraničí (školení, konference)
  • práce v úspěšné mezinárodní společnosti

  • Lokalita pracoviště: Brno, Praha