ELEKTROMONTÉR - PRAHA (30-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete pracovat pro společnost, která je špičkou ve svém oboru? Nejste fanouškem stereotypní práce na jednom místě? Pak jste právě VY tím, koho hledáme! Nadnárodní koncern hledá nového kolegu na pozici: ELEKTROMONTÉR - PRAHA (30-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací
  • Montáž eskalátorů a výtahů
  • Spolupráce s dodavateli ostatních prací
  • Spolupráce s kolegy montéry

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ, v oboru elektro výhodou
  • Praxe v oboru zdvihacích zařízení
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6
  • ŘP sk. B
  • Osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • Manuální zručnost, fyzická zdatnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport/relax
  • Vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!