HW SPECIALIST (45.000 - 85.000 CZK)

Neaktivní nabídka

45000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás pracovat na návrhu, vývoji a designu HW produktů? Oblast elektrotechniky Vám není cizí? Porozumíte anglickému jazyku? Pak jste přesně ten člověk, kterého hledáme! Technicky založená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: HW SPECIALIST (45.000 - 85.000 CZK). Budu se těšit na Váš životopis :)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj a návrh HW (návrh obvodů a plošných spojů).
  • Implementace do stávajících produktů nejnovější technologie.
  • Podíl na vývoji prototypů.
  • Vytváření technické dokumentace.
  • Komunikace s kolegy z SW vývoje a s dodavateli.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém nebo IT oboru.
  • Znalost HW, nejlépe zkušenost s EAGLE/ FUSION 360.
  • Zkušenost s pájením se bude hodit.
  • Anglický jazyk na úrovni porozumění odborných textů.
  • Analytické myšlení a důraz na kvalitu bereme jako samozřejmost.

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost vzdělávacích kurzů.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Kafeterie.
  • Teambuildingové akce.
  • Práce s nejnovějšími technologiemi.
  • Možnost osobního rozvoje.

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.