OPERÁTOR KVALITY (24.-30.000 KČ)

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Nevadí Vám práce na směny a hledáte stabilní zaměstnání? Hledáme operátory pro kontrolu výrobků. Jste spolehlivý a máte zrak jako "rys"? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu na pozici: OPERÁTOR KVALITY (24.-30.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vizuální kontrola dílů
  • Manipulace a dodržování baliích předpisů
  • Zajišťování odvozu zboží do skladu

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat na směny (r/o/n nebo nepřetržitý provoz)
  • Manuální zručnost
  • Výborný zrak

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek za docházku
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Kulturní a sportovní akce pro zaměstnance
  • Svozovou dopravu z centra Liberce

  • Lokalitu: 15 minut od Liberce