HLEDÁME PROCESÁKA DO VÝROBY - MZDA DOHODOU

mzdové ohodnocení

Vsetín

Chcete se stát součástí mezinárodní firmy a předat jí své získané zkušenosti? Komunikovat v AJ vám nedělá problém? Máte vzdělání technického směru a zkušenosti systému SAP? Skvěle, tak nám pošlete svůj životopis! HLEDÁME PROCESÁKA DO VÝROBY - MZDA DOHODOU

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Zavádění nových procesů a výrobků
  • Kontrola technologických procesů ve výrobě
  • Odstraňování problémů ve výrobě, identifikace příčin
  • Podpora pracovníků při optimalizaci výroby
  • Spolupráce napříč odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru a praxe na obdobné pozici
  • Znalost systému SAP
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost 5S, 6Sigma, Lean principy, TPM, SMED
  • ŘP, sk.B

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzda znalostem a zkušenostem
  • Bonusy za výkon a roční odměny
  • 13. plat
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

    Místo výkonu práce: Okolí Valašského Meziříčí