VEDOUCÍ CONTROLLINGU S ANGLIČTINOU (OD 80.000 KČ)

Neaktivní nabídka

80000 - 125000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte bohaté zkušeností v oblastí finančního controllingu ve výrobní společnosti? Angličtinu využíváte denně? Chcete pracovat pro významnou nadnárodní společnost? Pošlete mi svoje CV v anglickém jazyce! Nadnárodní výrobní společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ CONTROLLINGU S ANGLIČTINOU (OD 80.000 KČ)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • přípravy rozpočtů
  • vedení a účast na závěrkách (měsíční, čtvrtletní i roční)
  • řízení výrobního plánu po finanční stránce
  • zodpovědnost za finanční reporting závodu
  • vedení auditů
  • vedení týmu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • alespoň 5 let zkušeností v oblasti finančního cotrollingu
  • dobrá znalost MS Office, SAP CO&FI nebo Hyperion Oracle
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvky na penzijní pojištění a dopravu
  • možnost jazykového vzdělávání
  • služební telefon a počítač
  • firemní akce

  • lokalitu okres Žďár nad Sázavou