OBALOVÝ SPECIALISTA - MZDA DOHODOU

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Zajímá vás oblast balení výrobků a máte spoustu nápadů jak balení vylepšit? Pojďte to s námi dát dohromady! Staňte se posilou týmu úspěšné mezinárodní společnosti! OBALOVÝ SPECIALISTA - MZDA DOHODOU

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • hledání vhodného řešení obalů pro výrobky
  • testování designu obalů
  • testování prototypů
  • školení zaměstnanců balení
  • recyklace vratných obalů
  • minimalizace nákladů na přepravu a vznik škod
  • občasná jednání u zahraničních partnerů
  • reporting vedení

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • angličtina na pokročilé komunikativní úrovni
  • znalost oblasti balení výhodou
  • znalost SAP výhodou
  • schopnost pochopit požadavky klienta

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a dovedností
  • bonusy za výkon a roční odměny
  • 13. plat
  • pružná pracovní doba
  • dovolená 25 dní
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: okolí Valašského Meziříčí