TECHNIK AUTOMATICKÝCH DVEŘÍ (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš zkušenosti se servisem automatických dveří a vrat na fotobuňku? Pak jsi pro nás ten pravý! Dostaneš plně vybavené auto i k osobním účelům, telefon a slušnou výplatu. Budeš se pak pohybovat v terénu přímo u našich zákazníků a věnovat se přímo servisu a oživení naší techniky. Pakliže to pro Tebe zní zajímavě, kontaktuj mě prosím, ráda sdělím více informací.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Montáž a oživení automatizovaných dveří
  • Servis automatických dveří na fotobuňku
  • Komunikace se zákazníkem
  • Cestování z domova služebním autem na denní bázi

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxi v oboru automatických dveří, vratových systémů
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stabilní práci v české rodinné společnosti

  • Místo výkonu práce: Praha + Střední Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.