ADMINISTRÁTOR PRODEJE S AJ (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

MS Excel je Vám blízký? Rádi si v něm sečtete nejen 2 buňky, ale umíte vytvořit i kontingenční tabulku? Setkali jste se s programem SAP a dokážete se domluvit anglicky? Chcete pracovat pro velkou a stabilní společnost v automobilovém průmyslu? Pak jste ideálním kandidátem a přihlašte se posláním životopisu do výběrového řízení na pozici: ADMINISTRÁTOR PRODEJE S AJ (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Úprava dat v excelové tabulce
  • Udržování databáze klientů
  • Zadávání dat do SAPu
  • Komunikace s příslušnými odděleními
  • Občasné výjezdy na pobočku společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
  • ŘP sk B - podmínkou
  • Anglický jazyk (pro domluvu s klientem)
  • Znalost programu SAP (alespoň částečně)
  • MS Ofice - především EXCEL

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční bonusy
  • 13. plat
  • 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek pojištění
  • Příspěvek na masáže
  • Možnost profesního růstu
  • Práci ve stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: Poděbrady