OBLASTNÍ MANAŽER pro Slovensko

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte obchodního ducha a prokazatelnou praxi s prodejem a akvizicí? Hledáte nové výzvy a chcete pracovat pro stabilní společnost se silným postavením na trhu? Pak neváhejte a zašlete mi své CV! Do společnosti se sídlem ve Velké Bíteši právě hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro Slovensko.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Péče o svěřené portfolio
  • Akvizice nových obchodních partnerů
  • Prezentace nových výrobků
  • Technická podpora
  • Příprava a realizace školení pro zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelnou praxi na podobné pozici
  • MS Office pokročilá znalost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Neplatíme málo ale plat je na domluvě
  • Prémie dle plnění plánu
  • 20 dnů dovolené (za odpracované roky dny dovolené navíc)
  • Benefit zdraví
  • Automobil, telefon a notebook
  • A plno dalších benefitů

  • Lokalita Velká Bíteš + Slovensko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.