TRAINEE OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jsi čerstvý absolvent a máš obchodního ducha? Nevadí ti cestování a umíš budovat/prohlubovat vztahy s obchodními partnery? Tak hledám právě tebe! Do společnosti se sídlem ve Velké Bíteši hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici Trainee obchodní zástupce.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Péče o svěřené portfolio
  • Akvizice nových partnerů
  • Technická pomoc při realizaci projektů
  • Příprava a realizace školení
  • Prezentace a propagace obchodní značky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vhodné pro absolventy
  • MS Office pokročilá znalost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 4 týdny dovolené (za odpracované roky dny dovolené navíc)
  • Automobil po zaučení
  • Telefon a notebook
  • Firemní stravování
  • Silné zázemí firmy
  • A plno dalších

  • Lokalita Velká Bíteš + svěřený region

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.