SENIOR DATOVÝ ANALYTIK/PROGRAMÁTOR (30-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledá se zkušený datový analytik / programátor! Nebojíte se zapojit do řešení hlubších IT problémů? Umíte dotahovat věci do konce? Rádi Vás poznáme! Přijďte se k nám podívat a staňte se součástí týmu!

Pracovní náplň

  • Kompletní a fungující podpora firemních procesů
  • Dohled (aktualizace, novinky) a zodpovědnost za funkčnost nad IS K2
  • Udržování a rozvíjení stávající aplikace a databáze
  • Implementace a realizace projektů v IS K2, její vyhodnocení a datová analýza
  • Řešení aktuálních požadavků uživatelů a zajištění IT podpory v oblasti zpracovaní dat
  • Účastnit se plánování a realizace IT projektů
  • Tvorba SQL dotazů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ v oboru informatika nebo praxe v oboru
  • Výhodou mohou být zkušenosti s podobným agilním vývojem SW a znalosti standardních firemních procesů
  • Aktivní přístup k řešení technických problémů
  • Všeobecné znalosti hardware a software
  • Znalost angličtiny na úrovní čtení dokumentace
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pokročilé znalosti v MS excel a tvorbě SQL dotazu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 2x ročně finanční odměny
  • Školení a jazykové kurzy
  • Závodní stravování (výběr z pěti jídel v ceně 27 - 33 Kč)
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stabilní zázemí české firmy

  • Místo výkonu práce: Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.