VEDOUCÍ ÚČETNÍ A DAŇOVÉ KANCELÁŘE (až 90.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vyznáte se v oblasti auditů, účetnictví a daní? Máte zkušenosti s vedením týmu? Pokud k tomu ovládáte němčinu nebo angličtinu-hledáme právě Vás! Česká účetní společnost s dlouholetou tradicí hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ ÚČETNÍ A DAŇOVÉ KANCELÁŘE (až 90.000 Kč)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • vedení a koordinace týmu účetních
  • podpora účetního týmu
  • kontrola zpracovaných podkladů od klientů
  • komunikace s koncovými klienty jak z ČR, tak ze zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • statut daňového poradce podmínkou (popřípadě předpoklad pro získání)
  • praxe na pozici hlavní účetní, externí účetní nebo auditora
  • znalost ČÚS a komplexního zpracování účetnictví
  • zkušenosti s ekonomickými programy na PC
  • aktivní znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou
  • zkušenosti s vedením lidí

Co nabízíme?

  • práci ve stabilním kolektivu
  • zázemí české firmy s 30ti letou tradicí
  • po zapracování navýšení mzdy
  • pružná pracovní doba

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.