TECHNICKÝ OBCHODNÍK – HYDRAULIKA, PNEUMATIKA

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti pneumatiky/hydrauliky a domluvíte se německým jazykem? Jste komunikativní, flexibilní a máte obchodního ducha? Pak hledáme právě Vás!!! Významný zahraniční dodavatel průmyslových řešení Vám nabízí perspektivní příležitost na pozici: TECHNICKÝ OBCHODNÍK – HYDRAULIKA, PNEUMATIKA (25 - 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • technické poradenství
  • kooperace s techniky
  • akvizice klientů
  • péče o stávající zákazníky
  • vedení obchodních jednání
  • tvorba marketinkových akcí
  • komunikace s centrálou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • zkušenosti z oblasti pneumatiky-hydrauliky
  • prokazatelnou praxi v obchodní činnosti
  • německý jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B – aktivní řidič/ochotu cestovat v rámci celé ČR
  • vlastní automobil

Co nabízíme?

  • progresivní finanční ohodnocení s podílem na zisku
  • mobilní telefon, notebook
  • Home Office
  • zázemí perspektivní společnosti
  • profesní a osobní růst
  • nástup: IHNED
  • možnost práce na ŽL/HPP
  • místo pracoviště: Morava