QUALITY ENGINEER - ABSOLVENT (od 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte vzdělání v technickém oboru a domluvíte se anglicky či něměcky? Orientujete se v nástrojích kvality, máte zájem o oblast zpracování plastů a rádi byste nastartovali svou profesní dráhu na pozici QUALITY ENGINEER? Pak mi zašlete Váš životopis! Mezinárodní firma hledá kolegu na pozici: QUALITY ENGINEER - ABSOLVENT (od 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Navrhování preventivních i nápravných opatření
  • Řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky
  • Podílení se na vývoji nových prodktů
  • Plánování a realizace interních i externích auditů
  • Implementace optimalizačních a preventivních opatření

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání se zaměřením na kvalitu či plasty
  • Zkušenosti na obdobné pozici - pouze výhodou
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Alespoň teoretickou znalost nástrojů kvality
  • Aktivní přístup a chuť učit se

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Dny dovolené navíc
  • Prostor pro profesní a osobnostní růst
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Havlíčkobrodsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.