SPECIALISTA LOGISTIKY s NJ a AJ – i pro ABSOLVENTY

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s administrativní činností nebo přímo s logistikou? Máte pokročilou němčinu a domluvíte se i anglicky? Jste čerstvým absolventem nebo juniorem a chcete si rozšířit své znalosti v oblasti logistiky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA LOGISTIKY s NJ a AJ – i pro ABSOLVENTY

Pracovní náplň

    Náplň práce:
  • plánování logistiky převážně z/do Německa
  • komunikace s přepravci
  • zadávání přepravních dat do systému
  • kontrola přepravních dokumentů
  • řešení ad hoc požadavků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • německý jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • pečlivost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodním týmu
  • využití cizích jazyků na denní bázi
  • 5 týdnů dovolené
  • sick Days
  • pravidelný home office
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • stravenky

  • pozice vhodná i pro ABSOLVENTY!

  • nástup: červen
  • lokalita: Praha