STROJNÍ ZÁMEČNÍK (NA SMĚNY)

Jste manuálně zručný a nebojíte se pracovat? Chcete být za svoji práci dobře ohodnocen a zvyšovat si svoji kvalifikaci? Chcete pracovat pro společnost, která nabízí svým zaměstnancům zajímavé benefity? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici:

Pracovní náplň

  • Preventivní údržba a opravy strojů
  • Seřizování strojů
  • Vedení záznamů o provedené údržbě
  • Spolupráce s výrobním oddělením

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ ve strojírenském oboru
  • Alespoň krátkou praxi na obdobné pozici
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní prosperující výrobní společnosti
  • Bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na dopravu
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
    Lokalita: Mělník
  • Finanční benefity a bonusy
  • Lokalita: Mělník

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.