Operátor lepení až 150 Kč/hod na jednu směnu

Neaktivní nabídka

130 - 150 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Jste manuálně zručný a nebojíte se práce? Pracoval jste někdy jako lepič nebo to chcete vyzkoušet? Hledáme šikovné lidi do výroby! Pošlete mi svůj životopis a já se ozvu zpět!

Pracovní náplň

  • kompletace polotovarů lepením
  • práce s nářadím a dle výkresové dokumentace
  • výpomoc s výrobou sekundárních dílů
  • fyzicky náročnější práce

Co požadujeme?

  • min SOU
  • manuální zručnost
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenost z výroby výhodou
  • vhodné i pro absolventy

Co nabízíme?

  • 25 dovolené
  • docházkový bonus 3 000 Kč (vyplácen čtvrtletně, nárok po ZD)
  • měsíčně bonus za dobře odvedenou práci
  • příspěvek na penzijko nebo životko nebo volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na svatbu, na dovolenou, půjčky
  • různé výroční odměny
  • tarif i pro rodinné příslušníky
  • vánoční odměny na dárky
  • pokud něco vymyslíš, dostaneš odměnu
  • místo výkonu práce Slavkov do září, pak stěhování do Brna Líšeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.