PRODUCTION MANAGER (70-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte zkušenosti s vedením výroby? Chcete se stát součástí nově vznikající výroby optických řešení? Bez problému se domluvíte anglicky? Pak hledáme právě Vás! Přední světový poskytovatel technických řešení kombinující HW i SW hledá novou posilu do týmu na pozici: PRODUCTION MANAGER (70-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • samostatné vedení projektů v oddělení výroby
  • řízení štíhlé výroby
  • vedení týmu
  • plánování a monitorování výroby
  • kontrola kvality forem, optimalizace výroby
  • aplikace a používání metod průmyslového inženýrství – 5S, SMED, 6 Sigma, Lean production apod.
  • reporty – analýza, správa KPI a jejich vyhodnocování
  • uzavírání docházek a plánování směn

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • komunikativní angličtinu (možné zaškolení v cizině)
  • praxe a znalost vedení výrobní části firmy, znalost systémů řízení
  • znalost nástrojů kvality, štíhlé výroby
  • dobré organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Možnost práce se špičkovými technologiemi
  • Budování nové výroby a velký prostor k seberealizaci a růstu
  • Možnost zaškolení a získání praxe v R&D centru v zahraničí

  • Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: okr. Mělník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.