MANAŽER KVALITY (70-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte vzdělání technického zaměření a chcete být u zrodu nové výroby optických řešení? Máte zkušenosti s řízením procesů kvality a týmu inženýrů kvality? Máte analytické myšlení a jste duší vědec? Zajímá Vás práce ve výrobě, kde je přesnost to nejdůležitější? Pak hledáme právě Vás! Přední světový poskytovatel technických řešení kombinující HW i SW hledá novou posilu do týmu na pozici: MANAŽER KVALITY (70-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • odpovědnost za řízení týmu inženýrů kvality
  • zodpovědnost za zákaznickou i dodavatelskou kvalitu
  • sledování procesů kvality
  • aktivní řešení vzniklých kvalitativních problémů při výrobě
  • vedení dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • pokročilou znalost angličtiny (školení v zahraničí)
  • zkušenosti se zákaznickou i dodavatelskou kvalitou
  • znalost nástrojů kvality a jejich užití v rámci výrobního závodu

Co nabízíme?

  • Stravenky
  • Možnost práce se špičkovými technologiemi
  • Budování nové výroby a velký prostor k seberealizaci a růstu
  • Možnost zaškolení a získání praxe v R&D centru v zahraničí
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou