PRACOVNÍK BACK OFFICE - NOVÍ ZÁKAZNÍCI (28 - 38.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu? Je pro Vás důležité využití angličtiny v zaměstnání? Máte zkušenosti s administrativou ve výrobní společnosti? Jste tím, koho hledám! Pošlete mi svoje CV v české a anglickém jazyce. Prosperující výrobní společnost hledá kolegu nebo kolegyni na pozici: PRACOVNÍK BACK OFFICE - NOVÍ ZÁKAZNÍCI (28 - 38.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • zpracování nových zákazníků v interních systému
  • kontrola průběhu dodávek a komunikace se zákazníky
  • zajištění správného průběhu zpracování ve firemních procesech
  • předávání specifických zákaznických požadavků společnosti
  • koordinace zadaných úkolů
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenosti v logistiky, zákaznického servisu či prodeje
  • znalost fungování výrobní společnosti
  • znalost ERP systému
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravování, kulturu, sport a penzijní pojištěn
  • stravování ve spoelčnosti
  • firemní akce

  • lokalitu Hustopečsko