DĚLNÍK VE VÝROBĚ - ŘEZÁNÍ MATERIÁLŮ (Plat 22.000 Kč)

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Chcete pracovat ve tradiční české společnosti a podílet se na výrobě produktů, které dělají domov utulnějším? Mít stabilní práci a dostávat včas zaplaceno? Pokud ano neváhejte a ozvěte se mi.

Pracovní náplň

  • Řezání materiálu na míru (hliník, plast, ocel a další)
  • Drobné obráběčské práce
  • Příprava materiálu pro výrobu
  • Práce na dvě směny s volnými víkendy

Co požadujeme?

  • Vyučení ve strojním oboru nebo praxi
  • Minimálně uživatelskou znalost PC
  • Pečlivost, smysl pro detail, přesnost

Co nabízíme?

  • Odměny k platu dle výkonu zaměstnance
  • 13. plat
  • Čtvrtletní a roční bonusy
  • Příspěvěk na stravování ve vlastní jídelně
  • Moderní a čisté pracoviště
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Smlouva na HPP

  • Místo výkonu práce: Velká Bíteš

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.