TECHNIK ÚDRŽBY (30 - 33.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte strojírenské vzdělání a alespoň krátkou praxi v tomto oboru? Baví Vás vymýšlet nová řešení? Hledáte práci v perspektivní společnosti, která nabízí zajímavé benefity? Tak neváhejte a ozvěte se nám! Mezinárodní společnost působící na Hodonínsku přijme do svého týmu šikovnou posilu na pozici TECHNIK ÚDRŽBY (30 - 33.000 KČ)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Úzká spolupráce s oddělením údržby při odstraňování poruch
  • Uvolňování procesů dle svých pravomocí
  • Komunikace s laboratoří při přípravě vzorků
  • Operativní řešení technických problémů

Co požadujeme?

  • Dokončené SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Krátkou praxi na obdobné pozici
  • Týmového ducha
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Nebát se pracovat na 3 směny
  • Co nebudete znát, to Vás naučíme

Co nabízíme?

  • Pozici, na které se nudit nebudete
  • Týden dovolené
  • Závodní stravování
  • Pečlivé proškolení
  • Pravidelnou mzdu a další bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Lokalita: Hodonínsko