ŠKOLITEL INTERNÍCH PROCESŮ (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Rádi byste zúročili své zkušenosti z výroby? Dbáte na dodržování nastavených procesů? Rádi byste dali své kariéře nový směr? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na pozici ŠKOLITEL INTERNÍCH PROCESŮ (30-35.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nastavení školících plánů a systému
  • zařizování dokumentů a podkladů pro školení
  • zařizování a sjednávání školících materiálů
  • kontrola dodržování pracovních postupů, BOZP a PO na pracovišti
  • dodržování 5S a principů lean
  • tvoření postupů a návodek
  • tvoření formulářů v MS Word
  • úzká spolupráce s výrobou
  • zaučování pracovníků - především operátorů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici či z výroby 2 roky
  • znalost procesů ve výrobě
  • dbát na jejich dodržování
  • znalost 5S, Lean - výhoda
  • znalost práce na PC, MS Word
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • práce je fyzicky náročná - zvedání těžkých břemen nad 20 kg

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost se podílet na náboru pracovníků
  • 5 týdnů dovolené
  • na naučení výrobního procesu budete mít 3 měsíce
  • práce na ranní směnu

    Místo výkonu práce: Plzeň + 20-30 minut