MANAŽER LOGISTIKY (100-120.000 Kč)

Neaktivní nabídka

100000 - 120000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáme zkušeného člověka s praxí na vedoucí pozici v logistice (AUTOMOTIVE) a výbornou AJ. Pak reagujete zasláním životopisu v AJ! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: MANAŽER LOGISTIKY. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za ředitele dodavatelského řetězce a za plnění objednávek/dodávek
  • Zodpovědnost za plánování výroby
  • Zajištění dodávky materiálů
  • Navrhování a implementace logistické strategie
  • Dohlížení na návrh postupů a procesů
  • Správa nákladů na dopravu (exportu / importu)
  • Report a analýza tržních výsledků
  • Aktivní spolupodílení se na kontinuálním zlepšování všech procesů

Co požadujeme?

  • 5 let praxe jako manager logistiky v nadnárodní společnosti (AUTOMOTIVE)
  • Pokročilá AJ (C1)
  • Komunikativní a vůdčí osobnost

Co nabízíme?

  • Možnost cestovat
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Měsíční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů

  • Lokalitu: Teplice