HR MANAGER (55-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost, kde panuje přátelská atmosféra rodinného typu, nyní obsazuji pozici HR MANAGERA. Hledáme inspirativního a pozitivně laděného člověka, který je silný ve strategickém plánování, ale není mu cizí ani běžná HR operativa. Pokud máte praxi na pozici HR managera, komunikujete denně anglicky a díváte se nyní po zajímavé výzvě, pošlete mi CV na e-mail: strouhalova@acjobs.cz HR MANAGER (55-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • zastřešení celé HR oblasti
  • strategické plánování náboru, rozvoje, rozpočtu
  • řízení náboru dělnických i THP pozic
  • rozvoj stávajících pracovníků, motivace, školení
  • příprava pracovních smluv a běžná HR agenda
  • pravidelný reporting jednateli společnosti
  • účast na mezinárodních projektech

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání v oblasti psychologie, obchodu, HR
  • několik let prokazatelné praxe na pozici HR Managera ve výrobní společnosti
  • skvělá znalost pracovního práva a HR procesů a trendů
  • Anglický jazyk pro každodenní komunikaci
  • inovativní a inspirativní přístup k práci
  • empatie a schopnost komunikace se zaměstnanci na všech úrovních

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní úspěšné společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • roční bonusy až 100.000 Kč
  • automobil i k osobním účelům
  • moderní kancelář kousek od Olomouce
  • flexibilní pracovní doba s možností home office
  • přátelská parta na pracovišti
  • spousta dalších benefitů

    Místo výkonu práce: Olomoucko