SEŘIZOVAČ STROJŮ (I ABSOLVENTI)

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte vzdělání v technickém oboru? Nebojíte se šáhnout do stroje a opravit ho? Jste pracovití a práce na směny se nebojíte? Technické dokumentace nejsou pro vás záhada? Přidejte se do týmu výrobní společnosti! Hledáme ochotné a pracovité lidi! Pokud splňujete níže uvedené požadavky zašlete mi svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Opravy závad na strojích ve výrobě
  • Pravidelné kontroly a opravy
  • Provádět diagnostiku zjištěných závad
  • Dohled nad bezpečným provozem

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektrotechnickém nebo strojním oboru
  • Práce na směny (krátký/dlouhý týden)
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Orientace v elektro dokumentace

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Odměna za Váš nástup
  • Závodní stravování
  • Příležitost kariérního růstu

    Lokalita: Lysá nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.