ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ (27-31.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete se realizovat na pozici v oblasti elektro a pracovat pro významnou a stabilní společnost? Máte zkušenost z jako elektro údržbář, elektro technik apod. a jste držitelem vyhlášky 50? Pak hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis a přečtěte si více o pozici: ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ (27-31.000 Kč)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Obsluha a údržba technický zařízení
  • Zodpovednost za stav celého výrobního areálu
  • Jednoduché úpravy a opravy v areálu
  • Zámečnická a elektrikářská práce ve výrobním areálu

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku 50 min. §5 podmínkou
  • Praxi na obdobné pozici velkou výhodou
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Finanční prostředky pro nákup v lékárně, vstupů na kulturní akce, relaxaci apod.
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Další super benefity pro osobní život

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Pardubice