SILÁK DO VÝROBY (25.000 - 27.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Mělník

Už tě nebaví stále měnit zaměstnání? Nechceš dělat stereotypní práci u pásu? Nevadí ti pracovat rukama ani pomocí jednoduchých nástrojů? Tak se k nám přijď ukázat! Hledáme aktivního a pracovitého člověka, co má alespoň výuční list a nevadí mu práce na směny! Zašli mi svůj životopis a přijď se podívat!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Budeš mít na starosti pochůzkovou činnost
  • Čeká tě různorodá manuální práce
  • Odebírání vzorků
  • Kontrolovat kvalitu výrobků i materiálu
  • Obsluhovat výrobní stroje a manipulační vozíky

Co požadujeme?

  • Máš v šuplíku výuční list
  • Přivítáme praxi ve výrobě
  • Docházet do práce včas
  • Výroba se nezastaví - takže pracujeme na směny
  • Pokud to umíš s pilou nebo máš alespoň zkušenosti s VZV uvítáme to
  • Oceníme pracovitost a týmového hráče

Co nabízíme?

  • Nabídneme o pět dní dovolené navíce
  • Po zkušební době nabízíme finanční odměnu
  • Pokud dojíždíš - firma ti ráda přispěje
  • Najíst se můžeš u nás máme krásnou jídelnu
  • Nabízíme spoustu firemních benefitů a bonusů

    Lokalita: Mělník

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.