JUNIOR INŽENÝR KVALITY S NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Hledáte práci na pozici JUNIOR INŽENÝR KVALITY S NJ ve Zlínském kraji? Preferujete stabilní mezinárodní společnosti, které Vám umožní rozvoj v oboru a využití cizích jazyků? Pak hledáme právě Vás! JUNIOR INŽENÝR KVALITY S NJ

Pracovní náplň

  • Zabezpečování kvality nových projektů
  • Stanovování procesů kvality
  • Komunikace se zákazníky, řešení reklamací
  • Tvorba interní dokumentace, pravidelný reporting
  • Kooperace interních auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici v automotive (min. 1 roky)
  • NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost 8D, ISO 16949, FMEA
  • Schopnosti prosadit se

Co nabízíme?

  • Stabilní práce v mezinárodní společnosti
  • Možnosti závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a další odborné kurzy
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj