VÝROBNÍ INŽENÝR S AJ

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti s prací výrobního inženýra nebo s obdobnou pozicí a domluvíte se anglicky? Umíte implementovat a navrhovat levná a účinná řešení? Nečekejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v okolí Břeclavi, hledá do svého závodu novou posilu na pozici: VÝROBNÍ INŽENÝR S AJ (35 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na snižování nákladů výroby
  • Odpovědnost za vybavení a procesy v přidělené oblasti
  • Analýza současných podmínek a návrhy řešení
  • Řízení projektů
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • Vzdělání s technickým zaměřením
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Orientaci v procesech výroby
  • Kritické uvažování a vynikající organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Kvartální odměny a bonusy
  • Příspěvky na dojíždění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost zlepšit si angličtinu v kurzech
  • Závodní stravování
  • Firemní večírky a teambuildingy

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.