STROJÍRENSKÝ TECHNIK - SVĚTOBĚŽNÍK ( 38-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte zkušenosti v oboru obrábění, technický background a angličtinu na komunikativní úrovni? Hledáte zajímavé zaměstnání s možností seberealizace a zároveň byste se rádi podívali za hranice? Pak je tu příležitost právě pro vás! Nadnárodní strojírenská společnost, špička ve svém oboru, hledá posilu do svého týmu na pozici: STROJÍRENSKÝ TECHNIK - SVĚTOBĚŽNÍK ( 38-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • technický servis u zahraničních klientů
  • podpora při zavádění nových výrobků
  • provádění zkoušek u zákazníků a navrhování technických řešení
  • vyhledávání nových zákazníků
  • podpora a poradenství obchodnímu týmu
  • spolupráce s oddělením obchodu

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost angličtiny (denní použití)
  • praxe v oblasti obrábění
  • znalost MS Office
  • znalost CAD/CAM a programování CNC výhodou
  • Řp sk. B
  • ochota k zahraničním cestám

Co nabízíme?

  • ohodnocení respektující úroveň znalostí a dovedností
  • kariérní růst
  • možnost poznat svět :)
  • prémie ve výši 20%
  • dovolená 5 týdnů a 3 sickdays
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Šumpersko